Статті про папуг(3)

.

.

сайти про папугСайти, книги та фільми про папуг.

Я зібрав кращі джерела інформації про улюблених для багатьох домашніх тварин - хвилястих папужок.

розмноження папугРозмноження хвилястих папуг.

Прекрасна, цікава стаття ілюстрована унікальними фотографіями . Представлені фото всі фази розвитку маленького папужки.

какадуКакаду.

Продовжуючи серію статей про види папуг, з'явилася ця стаття. Я постарався максимально цікаво описати цю породу папуг. Як завжди вас чекають цікаві фото та відео.

араАра.

Цікава стаття про "царя" попугаїв. Красивий, яскравий та розумний. Напевне, єдиний недолік папуг Ара- це його висока ціна. Цей вид папуг не для кожного любителя пернатих.

папугиЯк приручити папугу.

Велика та змістовна стаття про приручення папуг та їх навчання. Проілюстрована хорошими відео. Описано як навчити деяким трюкам хвилястих папужок.  

папужкиБіль про права папуг.

Цю статтю повинен прочитати кожен власник папуг. Виявляється що наші маленькі друзі мають ще й права та потреби. А ви як думали?

жакоАфриканський сірий папуга(жако).

Стаття про один з найрозумніших видів папуг-африканського сірого. Їх ще називають жако. Матеріал проілюстрований красивими фото та відео.

статті про папуг5 причин купити хвилястого папугу.

Якщо ви сумніваєтесь чи потрібно купувати хвилястого папужку, то ця стаття для вас.  Я наводжу свої аргументи на користь цих гарних пташок.

нерозлучникНерозлучник.

Познайомтеся з цікавим видом папуг-нерозлучниками. Цей африканський папуга давно став популярним серед любителів птахів.

амазониАмазони.

Батьківщиною Амазонів є Південна Америка. Добрі та розумні, це ідеальний варіант для тих хто хоче придбати великого папугу.

лорікетЛорікети.

Розповідь про дуже цікавий вид папуг-лорікетів. Чиму він такий особливий? Цей папуга харчується квітковим пилком та квітами.

сенегальський папугаСенегальський папуга.

Сенегальський папуга- невідомий для багатьох любителів папуг вид, але вартує того щоби взнати про нього більше. Батьківщиною сенегальців є Африканський континент.

Раджу почитати:

Статті про хвилястих папуг(1).

Статті про папуг(2).

Види папуг.

****